motylek - komentarze


Katastrofa..;( teraz to juz w ogóle nie wiem co myslec..klikalam znowu z Kamilkiem..:( dzis byłam pewna swoich uczuc a teraz juz nie jestem pewna..super sie z nim gada..tak jak kiedys i znowu watpliwości ;( to sie chyba nigdy nie skonczy :( z drugiej strony sie ciesze ze znowu jest tak fajnie..bo tego chcialam ale myslalam ze nic nie poczuje..i znowu mam problem..bo nie chce mu robic nadzieji ;( nie chce zeby bylo to co kiedys..:( o Michale juz chyba zapomnialam...osttanio duzo o tym myslalam :) gdy patrze na jego opis do Karolinki nie jest mu smutno :) jest ok :P ale martwie sie teraz o Dawida ;/ ma opis " KONIEC SWIATA...nie ma mnie dla nikogo ;( " wyslalam mu smski ale ma wylaczony tel ;/ mam nadzieje ze to nic powaznego...bardzo go lubie...klikam z nim 3 miechy juz :P chyba :P hehe i 1 raz jest smutny..;/ zawsze super humorek..i to mi sie podoba u niego :) ma takie pozytywne nastawienie do zycia :) ehh ide sie pluskac..ciezka noc przede mna..nic sie nie uczylam ;/ to w sumie najmniejszy problem :P bo oceny mam ogolnie ok :) do jutra..:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć