motylek - komentarze


Tak bardzo chcesz być potrzebną komuś
Nieważne, ile z siebie dasz
Tak bardzo pragniesz mieć w swym sercu
Kogoś, kogo tak dobrze znasz
I czasem tylko przez krótką chwile
Zaczynasz tracić wiarę w sens
Że chociaż bliskim dałaś tyle
To tak samotna czujesz się...
Wciąż czujesz się...
...samotna...


Czułam wielka pustke gdy zobaczyłam opis Michała...byl do Karolinki..nie wiem nie znam jej i nie chce poznac..zabolało mnie to troche..ale jest juz ok :) Dawidek mi poprawil humor :) jest ok...Holandia-nie wiem czy powinnam opisywac co sie tam działo..moze tylko troszke..mama mnie wyczuła i od razu kazanie..(tylko fajki )ze sie na mnie zawiodli..ze mysleli ze jestem rozdasniejsza i takie tam ale pozniej sie uspokoili :P wigilia...siedzialam przy stole 5 min ! i ani seqndy dluzej..dla mnie to nie byla wigilia..te udawanie szczesliwej rodziny..ehh juz nie mam 2 latek ! sylwek...1 raz sie zbakalam..bylo fajnie :) hehe totalny odlot..mialam wszystko w dupie ! chcialabym zeby tak bylo zawsze..ale coz...:P to by bylo na tyle..a mialam jeszcze wspomniec o Jarq..a wiec bardzo sie zdziwilam gdy go poznalam...pozory bardzo myla..spal a ja mu sie przygladalam..nie byl zajebisty..i mial takie dziwne oczy i taki wzrok...troche sie bałam tego wzroq..a jednak byl taki lagodny..troche gadalismy..o wszystkim i o niczym :p byl ok..ii chcialabym jeszcze kiedys go spotkac...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.01.2005 :: 15:49 :: ns2.compnet.com.pl

motylek

Hej :) hmm jakos mnie to nie bawi :) moze zmienie zdanie jak narazie nie chce :) pozdro :)
03.01.2005 :: 21:31 :: bad116.neoplus.adsl.tpnet.pl

hermionagrnger

hejka zglos sie do konkursu na najlepszego bloga.pozdro.
Talk.pl :: Wróć