motylek - komentarze


Czego wciąż mi brak ?!
Przecież wszystko mam...niby mam.. chłopaka który mnie kocha.. spoko rodzinke ;p przyjaciela.. a jednak nie jestem szcęśliwa.. moze 2 dni kiedy wydawało mi sie że jestem z chłopakiem moich marzen..teraz po miesiacu(tak...dopiero minal miesiac) calkiem inaczej to wyglada..jakos jałowo bez smaku.. juz po miesiącu...nie czuje tej miłości..moze dlatego ze sie boje tylko czego?! sama nie wiem ;/ mowia mi ze wymyslam..ze szukam jakichs pretekstow, czegos czego nie ma..ze jestem dziwna bo wymyslam byle co...byle tylko sie oddalic od niego.. z nim jest mi dobrze,ale tylko dobrze...nie mysle o tym zeby to zakonczyc...musze dac temu zwiazkowi szanse...musi uplynac troche czasu...wiem o tym , nie chce pozniej zalowac ;/ jak narazie zalezy mi na nim..a podobno miłosc przychodzi z czasem.. ehh sama nie wiem co myślec ;/ chyba lepiej nie myslec wcale ;/ nawet nie umialam powiedziec mu ze mi na nim bardzo zalezy...co dopiero ze go kocham..jak dla mnie za wczesnie.. a przez mysl mi nawet nie przeszlo zeby powiedziec mu ze go kocham nie czujac tego, tak tyko zeby bylo nie uznaje tego jaka ja zakrecona jestem ;p ohhh ;p chce z nim byc , tylko jakos dziwnie jest.. moze dlatego ze sie nie staram...bo powiedzial ze mnie kocha fuck ;/ dzisiaj znow taka mysl...ze do szczescia potrzebny jest mi tylko moj przyjaciel , zawsze kiedy z nim klikam poprawia mi sie humor , z nim nigdy nie jest zle omG co ja wygaduje ehh..ide spac... sama siebie nie rozumiem

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.02.2007 :: 13:43 :: 210-95.compnet.com.pl

motylek

no coz.. brak mi słów szczerze mówiąc i nie skomentuje tego komcia poniżej...
05.02.2007 :: 18:00 :: ema50.internetdsl.tpnet.pl

XxXxXXxXXxXxXxX

Słuchaj Ty zdziro,lepiej się odwal od niego,bo kurwa mać oberwiesz!
Talk.pl :: Wróć