02.06.2005 :: 22:23
Glupio sie teraz czuje..ale uwazam ze pamietnik jest po to zeby pisac prawde..moze niektorych zawiodlam bo..znowu zaczelam brac tabletki , juz sie nie glodze jem odczasu do czasu cos , osttanio mialam zalamke w sklepie bo nie bylo na mnie rozmiaru i powiedzialam sobie ze zrobie wszystko zeby schudnac..wiem ze to swinstwo..ze niezdrowe itd ale nie umie inaczej..mam takie przyjaciolki ktore hm jakby to powiedziec fess duzo jedza pizza , kebab batoniki , lody itd ogolnie nawet obiad to w takich ilosciach ze najadly by sie 2 osoby no i jak jestesmy ze soba to ja nie umie nie jesc jak powiem nie to gadka : nie pier** ;P jak idziemy gdzies na miasto qpimy sobie cos do jedzenia od razu nam sie poprawia humor i jest zabawnie lubie duzo jesc ale juz nie moge na siebie patrzec jak bylam mlodsza bylam chuda fes wszyscy mi truli ze mam wiecej jesc a nigdy sie nie glodowalam zawsze jadlam normalnie i moj zoladek sie powiekszyl katastrofa bo w krotkim czasie przytylach chyba z 7 kg..czasami chce sobie qpic super bluzke..nie moge bo wygladam okropnie a jak troche schudne mam duza satysfakcje i wiecej pewnosci siebie..nigdy nie popieralam tabletek ani nic takiego ale ja nie umie inaczej..na sport nie mam czasu , za 10 dni wyjezdzam..tam bede duzo pracowac choc podobno w miejscu bede stac ale na nogach bede ok 8/10 godz bede jadla duzo owocow itd nie bede brala tabletek bo zostalo mi tylko 12 jak schudne tyle ile chce bede najszczesliwsza laska na swiecie duzo osob gada ze wyglad jest niewazny..moim zdaniem ma duzy wplyw na zycie..to by bylo na tyle..mykam robic zad & nyny..