20.02.2005 :: 21:58
Troche o tym weekendzie..w sobote mialysmy takie super plany zeby jechac sie wyszalec na dyske ale oczywiscie z nimi sie tak planuje..wyladowalysmy na mieszkaniu u Pati oczywiscie z zarciem i filmami tzn nie calkiem..Basia nie ma juz chloapka..skonczyla z nim bo powiedzial ze dalej cos do bylej co za kretyn :/ pojechalysmy do Marcina..to taki zajebisty koles..mmm...ideał !!! serio :p qmpel Basi(z jej kl ) Kara cos do niego teges :d on do niej chyba tez ;p wiec trzeba dzialac :p tzn to jest qmpel Michała i wczoraj go widzialam jego laska jest chora..i to bylo tak ze ja i Basia przyszlysmy do nich i oni ( Marcin i Michał ) mieli isc z nami na mieszkanie gdzie byla Monia i Kara ale Michał pil i powiedzial ze nie idzie bo nie chce zdradzic swojej laski :/ na poczatq bylam fess wq bo zachowywal sie tak jakby mnie nie znał a przeciez tyle sie znamy i w ogole tyle nas laczylo..tzn no jesli ktos czyta bloga wie o co mi biega :p a potem jak juz szlismy do domq to powiedzialam ze mi zimno i mnie przytulil wszyscy sie tak gapili ja tez nie moglam uwierzyc :/ bylo fajnie..tzn juz sama nie wiem bałam sie tego ze wspomnienia znowu powroca i nie wiem..ehh nie odezwal sie na gg ani nic..on ja chyba naprawde kocha..ona chyba go tez tzn wydaje mi sie ze mu bardziej zalezy niz jej..ale kij..nie wiem co mam robic..nie chce o nim myslec..wiem ze nie bedzie moj..i znowu dolek przychodzi a ja nie chce plakac ;( co ja znowu narobilam ;( poszlo..a mialam nie plakac ja wiem ze bedzie ok..jestem tego pewna..zapomne znowu o nim..w sumie to nie wiem patrzylam sie na niego a on sie tak usmiechnal..;( jak sobie to przypomne ;( ehhh ;( ja wiem ze Bog chce dla mnie dobrze , sama Basia powiedziala ze on na mnie nie zasluguje..co ja w ogole za bzdury gadam :/ nie mialam go i nie bede miec ale on jeszcze tego pozaluje :/ niebawem zrozumie co utracil...mowia mi olej go i przestan snic..i tak tez zrobie..nie bede juz marzyc o tym ze kiedys z nim bede..koniec..musze byc tez realistka..ale marzenia sa takie piekne ;p ehh :p jestem nienormalna :/ ;p nie chce juz pisac i dalej sie w to zaglebiac..jak narazie koniec..zobaczymy co bedzie dalej..od jutra robie diete i zaczynam cwiczyc !! i bedzie dobrze posiedze sobie na gg jeszcze troche i mykam spac..mam juz dosc nauki ehh :/ byle do maja ;p