25.01.2005 :: 17:03
Czasami nie wiem co mam robic..gdyby nie ten pami皻nik pewnie bym juz gdzies w kacie plaka豉 ;/ a nie chce tego :/ jeszcze 5 miesiecy i spadam stad..jak narazie to moje wielkie marzenie..jak nie pojade to nie wiem co zrobie..chyba sie zabije..nie wyobrazam sobie tego :( juz nie umie z nimi zyc.staram sie ale nie potrafie ;( zawsze my郵a豉m ze rodzina jest najwa積iejsza..nie w moim przypadq..i jak narazie to bardziej ja nienawidze niz kocham ! nie mam wogole oparcia z ich strony..gdy na nich patrze odechciewa mi sie zyc..:( wczoraj by豉m z Katowicach na zaqpach z Monia i Basia..fajnie by這 :d wieczorem oglada造smy filmy..fajne by造 poszlysmy bardzo pozno spac wiec wstalam o 15 mialysmy wczoraj sie spalic..ale nie mia造smy towaru i za pozno o tym pomysla造smy wiec nie zalatwi造smy :[ zeby nie by這 nie jestesmy narkomankami..Basia i Kara chcia造 sprubowac :> wracajac do sprawy z Kamilem..czuje sie zle ! dlaczego ? pozniewaz ka盥y uwa瘸 ze jestem podla..samolubna i ze go wykorzystalam..:( jak to slysze to mam dosc :( czemu nikt nie patrzy na mnie ? nikt nie zastanowil sie jak ja sie czu豉m..mi tez nie by這 豉two i nadal nie jest :( zanim ktos kogos oceni niech postawi sie w jego/jej sytuacji !