12.01.2005 :: 13:22
Wierzę że skończą się pechowe dni Następny dzień otworzy nowy rozdział mi... Wierzę że ja żyję jak chcę Ja nic nie muszę, dlatego mam czystą duszę Nie zawsze było tak kolorowo Nie zawsze było tak u mnie zdrowo. wiara... ...czyni cuda... ...zawsze ją miałam, na wiarę... ...spokój ducha.... ...spokojnie czekałam, wierzę... ...że się uda... ...Że nikt mi nie odbierze to co mam to co kocham Wierzę w wiarę jaka jest, wierzę w Ciebie Wierzę w siebie, wierzę, że Bóg też jest w niebie Wierzę, że nie będzie źle, ziomek trzymaj się, pilnuj się Będzie dobrze, byle qr** w zgodzie Nic nie mogę zrobić na tutejsze powodzie Ty pomożesz, owszem ja pomogę też zawsze i tobie Umiesz prawdę mówić? Naucz się jej słuchać Do niczego nie musisz się zmuszać (oby) Nikt nie będzie mówił ci co masz robić Wierzysz w co masz wierzyć? Doświadczenie swoje szerzyć chcesz Bo jak tu żyć sam najlepiej wiesz Lecz pamiętaj, fałszywa skromność była i jest Wierzę w radość, wierzę w miłość, wierzę w szczerość Wierzę w dobroć, wierzę w przyjaźń a nie w pieniądz Wierzę, że będzie dobrze Jeśli tylko będziemy postępować mądrze Wierzę w Ciebie Boże Dzięki za życie jakie mam, bo mogłam mieć gorsze Wierzę, że pomoże mnie ta myśl Jutro i dziś wierzę w to, że wierzysz Ty w Tych którzy wierzą w swych Wiarę dasz, że nie podzieli nas hajs? Ja w to wierze cały czas Wierzę, że rozczarowanie nie zabierze mnie wiary Wierzę, że coś co trwało tyle lat Nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart Wierzę, że mimo wszystko mamy fart Też wierzę, że Bóg jest, wierzę, że Ty wierzysz w to co szerzysz Wierzę w prawdę, że pośrodku leży Nie błądzić będąc człowiekiem znaczy nie żyć Wierzę, że będzie lepiej. Wierzę, że Wierzę, że Bóg ma nas w opiece Wierzę, że masz zaletę, wierzę, że w niej się wyszkolisz Choć nie świecę przykładem wierzę w ludzi dobrej woli Damy radę razem Przed złem się ochronić :)))