04.01.2005 :: 18:11
Dzis znowu super :) przez moment miałam łzy w oczach ale pomyslałam o Dawidzie i minęło , dzis klikalam z Kamilem :D jest na mnie zly a ja nie wiem dlaczego :P w szkole nie jest zle..musze napisac troche katr i ocenki beda git :) tzn nie jestem z niczego zagrozona ale wiem ze mnie stac na wiecej :) wlasnie robie zadko :) załatwione :P jak siostra przyjedzie to wtedy pojedziemy na lodowisko i sie znowu zbakamy :P to bedzie moj 2 raz :> zeby nie było ze jestem narkomanka :P kiedys byłam temu przeciwna i w sumie nadal jestem..tzn zrozumie jesli ktos pali z umiarem..a nie dziennie ! gdyby Kamil sie dowiedział o mnie paru rzeczy to nigdy by sie juz do mnie nie odezwal :| mysle ze sie pogodzimy tzn mam taka nadzieje juz wiem ! jestem juz pewna ! to co czuje do Kamilka to nie miłość..tzn moze tak ale kocham go tylko jak brata..przyjaciela bo gdy mi powiedział ze na sylwq byl z jakas laska to nie czulam zazdrosci..tak jak wczoraj gdy Dawid mi powiedział ze jakas laska sie do niego kleila ;/ powiedzial na koncu ze i tak woli mnie i ze jestem ladniejsza..ale czy to prawda to nie wiem ;p bo sciemniac umie kazdy no nie ? :> nie ma czo koncze ta krotka noteczke :) ide teraz do Basi..ehh jestem ciekawa co mi powie..potem czos jeszcze uqlam :P i czes